Draugaukime!

Būtinai susisiekite su mumis telefonu 8 698 78129 arba el. paštu Redakcija@SveikatosTV.lt dėl Jūsų informacijos talpinimo, jeigu:

Jūs esate sveikos gyvensenos entuziastas, rašantis straipsnius, vedantis tinklaraštį (blogą), kuriantis videosiužetus, įstaiga, įmonė, organizacija ar bendruomenė, sukūrusi video medžiagą, padėsiančią išlikti sveikais, tobulinti savo kūną ir dvasią, sveikai dirbti ir ilsėtis.

Jei turite bet kokių naujienų ar žinių sveikatos tema, norite pasidalinti patirtimi ar naudingais patarimais, būtinai susisiekite, kad galėtume kuo plačiau paskleisti šias žinias.

Jeigu esate dėkingas Jums padėjusiems, o gal net išgelbėjusiems medikams, rubrika „Ačiū, Daktare“ laukia nuoširdžių padėkos žodžių. Daugiau informacijos ČIA.

Jeigu norite savo arimam žmogui palinkėti greičiau pasveikti, o gal jį pasveikinti sukakties proga, gal norite savo, bendruomenės ar kolektyvo vardu padėkoti – atsiųskite padėką, sveikinimą, palinkėjimą … pagyrimą ir pan. – mes paskelbsime. Instrukcija ČIA.

Jeigu Jūsų ligoninei, gydymo įstaigai skubiai reikia retos grupės kraujo ar kitos skubios pagalbos – informaciją skubiai paskelbsime rubrikoje „SOS“.

Jeigu esate įstaiga, organizacija, įmonė, bendruomenė ir pan., kuri organizuoja renginį sveikatos tema ar akciją – mes apie tai paskelbsime.

Taip pat labai laukiame informacijos apie akcijas ir renginius senjorams.

Jeigu turite pasiūlymų kaip tobulinti tinklalapį, kokių rubrikų ar informacijos trūksta – būsime labai dėkingi už pasiūlymus.

Informacija gali būti tekstinė, video, foto arba tiesiog Skype vaizdo žinutė – instrukcija kaip tai lengvai padaryti – ČIA.
Viskas laaabai paprasta!

SveikatosTV.lt – puiki galimybė paskelbti Jūsų nuomonę, pasidalinti patirtimi, reklama Jūsų paslaugoms, prekėms ar tinklalapiui.

Būtinai susisiekite su mumis
+370 698 78129 arba Redakcija@SveikatosTV.lt
dėl Jūsų informacijos talpinimo